У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6688 відправляється зі станції Красноград о 10.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6688 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 10.30
Нововербівка 10.42 2 хв  10.44 12 хв 
61 Км 10.47 1 хв  10.48 17 хв 
Берестовеньки 10.55 2 хв  10.57 25 хв 
53 Км 11.03 1 хв  11.04 33 хв 
Широкий 11.11 1 хв  11.12 41 хв 
Власівка 11.23 1 хв  11.24 53 хв 
Станиця 11.31 1 хв  11.32 1 г  1 хв 
Караван 11.37 1 хв  11.38 1 г  7 хв 
Сосонівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  12 хв 
Кварцевий 11.47 1 хв  11.48 1 г  17 хв 
Водолага 11.55 1 хв  11.56 1 г  25 хв 
Джгун 12.03 1 хв  12.04 1 г  33 хв 
Ордівка 12.09 1 хв  12.10 1 г  39 хв 
8 Км 12.14 1 хв  12.15 1 г  44 хв 
Утківка 12.20 1 хв  12.21 1 г  50 хв 
Мерефа 12.29 2 хв  12.31 1 г  59 хв 
Артемівка 12.35 1 хв  12.36 2 г  5 хв 
Комарівка 12.40 1 хв  12.41 2 г  10 хв 
Південний 12.43 2 хв  12.45 2 г  13 хв 
Зелений Гай 12.48 1 хв  12.49 2 г  18 хв 
Високий 12.52 1 хв  12.53 2 г  22 хв 
Науковий 12.56 1 хв  12.57 2 г  26 хв 
Покотилівка 13.01 1 хв  13.02 2 г  31 хв 
Карачівка 13.05 1 хв  13.06 2 г  35 хв 
Липовий Гай 13.09 1 хв  13.10 2 г  39 хв 
Новоселівка 13.15 2 хв  13.17 2 г  45 хв 
Харків-Пас. 13.22 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6688 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930