У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6678 відправляється зі станції Красноград о 07.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6678 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 07.14
Нововербівка 07.25 1 хв  07.26 11 хв 
61 Км 07.31 1 хв  07.32 17 хв 
Берестовеньки 07.38 1 хв  07.39 24 хв 
53 Км 07.44 1 хв  07.45 30 хв 
Широкий 07.50 1 хв  07.51 36 хв 
Власівка 07.59 1 хв  08.00 45 хв 
Станиця 08.07 1 хв  08.08 53 хв 
Караван 08.13 1 хв  08.14 59 хв 
Сосонівка 08.18 1 хв  08.19 1 г  4 хв 
Кварцевий 08.23 1 хв  08.24 1 г  9 хв 
Водолага 08.29 1 хв  08.30 1 г  15 хв 
Джгун 08.36 1 хв  08.37 1 г  22 хв 
Ордівка 08.43 1 хв  08.44 1 г  29 хв 
8 Км 08.47 1 хв  08.48 1 г  33 хв 
Утківка 08.52 1 хв  08.53 1 г  38 хв 
Мерефа 08.58 1 хв  08.59 1 г  44 хв 
Артемівка 09.03 1 хв  09.04 1 г  49 хв 
Комарівка 09.07 1 хв  09.08 1 г  53 хв 
Південний 09.11 1 хв  09.12 1 г  57 хв 
Зелений Гай 09.14 1 хв  09.15 2 г 
Високий 09.17 1 хв  09.18 2 г  3 хв 
Науковий 09.20 1 хв  09.21 2 г  6 хв 
Покотилівка 09.25 1 хв  09.26 2 г  11 хв 
Карачівка 09.29 1 хв  09.30 2 г  15 хв 
Липовий Гай 09.33 1 хв  09.34 2 г  19 хв 
Новоселівка 09.38 1 хв  09.39 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 09.44 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6678 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031