У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6678 відправляється зі станції Красноград о 07.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6678 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 07.14
Нововербівка 07.25 1 хв  07.26 11 хв 
61 Км 07.31 1 хв  07.32 17 хв 
Берестовеньки 07.38 1 хв  07.39 24 хв 
53 Км 07.44 1 хв  07.45 30 хв 
Широкий 07.50 1 хв  07.51 36 хв 
Власівка 07.59 1 хв  08.00 45 хв 
Станиця 08.07 1 хв  08.08 53 хв 
Караван 08.13 1 хв  08.14 59 хв 
Сосонівка 08.18 1 хв  08.19 1 г  4 хв 
Кварцевий 08.23 1 хв  08.24 1 г  9 хв 
Водолага 08.29 1 хв  08.30 1 г  15 хв 
Джгун 08.36 1 хв  08.37 1 г  22 хв 
Ордівка 08.43 1 хв  08.44 1 г  29 хв 
8 Км 08.47 1 хв  08.48 1 г  33 хв 
Утківка 08.52 1 хв  08.53 1 г  38 хв 
Мерефа 08.58 1 хв  08.59 1 г  44 хв 
Артемівка 09.03 1 хв  09.04 1 г  49 хв 
Комарівка 09.07 1 хв  09.08 1 г  53 хв 
Південний 09.11 1 хв  09.12 1 г  57 хв 
Зелений Гай 09.14 1 хв  09.15 2 г 
Високий 09.17 1 хв  09.18 2 г  3 хв 
Науковий 09.20 1 хв  09.21 2 г  6 хв 
Покотилівка 09.25 1 хв  09.26 2 г  11 хв 
Карачівка 09.29 1 хв  09.30 2 г  15 хв 
Липовий Гай 09.33 1 хв  09.34 2 г  19 хв 
Новоселівка 09.38 1 хв  09.39 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 09.44 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6678 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930