У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6678 відправляється зі станції Красноград о 07.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6678 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Красноград – Харків-Пас. складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 96.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 08 квітня 2024 до відміни п.6678 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 07.28
Нововербівка 07.39 1 хв  07.40 11 хв 
61 Км 07.45 1 хв  07.46 17 хв 
Берестовеньки 07.52 1 хв  07.53 24 хв 
53 Км 07.58 1 хв  07.59 30 хв 
Широкий 08.04 1 хв  08.05 36 хв 
Власівка 08.13 1 хв  08.14 45 хв 
Станиця 08.21 1 хв  08.22 53 хв 
Караван 08.27 1 хв  08.28 59 хв 
Сосонівка 08.32 1 хв  08.33 1 г  4 хв 
Кварцевий 08.37 1 хв  08.38 1 г  9 хв 
Водолага 08.43 1 хв  08.44 1 г  15 хв 
Джгун 08.50 1 хв  08.51 1 г  22 хв 
Ордівка 08.57 1 хв  08.58 1 г  29 хв 
8 Км 09.01 1 хв  09.02 1 г  33 хв 
Утківка 09.06 1 хв  09.07 1 г  38 хв 
Мерефа 09.12 1 хв  09.13 1 г  44 хв 
Артемівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  49 хв 
Комарівка 09.21 1 хв  09.22 1 г  53 хв 
Південний 09.25 1 хв  09.26 1 г  57 хв 
Зелений Гай 09.28 1 хв  09.29 2 г 
Високий 09.31 1 хв  09.32 2 г  3 хв 
Науковий 09.34 1 хв  09.35 2 г  6 хв 
Покотилівка 09.39 1 хв  09.40 2 г  11 хв 
Карачівка 09.43 1 хв  09.44 2 г  15 хв 
Липовий Гай 09.47 1 хв  09.48 2 г  19 хв 
Новоселівка 09.52 1 хв  09.53 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 09.58 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6678 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031