У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6690 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 11.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 11.55
Нововербівка 12.08 1 хв  12.09 13 хв 
61 Км 12.16 1 хв  12.17 21 хв 
Берестовеньки 12.24 1 хв  12.25 29 хв 
53 Км 12.31 1 хв  12.32 36 хв 
Широкий 12.39 1 хв  12.40 44 хв 
Власівка 12.51 1 хв  12.52 56 хв 
Станиця 12.59 1 хв  13.00 1 г  4 хв 
Караван 13.05 1 хв  13.06 1 г  10 хв 
Сосонівка 13.10 1 хв  13.11 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.15 1 хв  13.16 1 г  20 хв 
Водолага 13.23 1 хв  13.24 1 г  28 хв 
Джгун 13.31 1 хв  13.32 1 г  36 хв 
Ордівка 13.37 2 хв  13.39 1 г  42 хв 
8 Км 13.43 1 хв  13.44 1 г  48 хв 
Утківка 13.49 1 хв  13.50 1 г  54 хв 
Мерефа 13.59 3 хв  14.02 2 г  4 хв 
Артемівка 14.08 1 хв  14.09 2 г  13 хв 
Комарівка 14.13 1 хв  14.14 2 г  18 хв 
Південний 14.17 1 хв  14.18 2 г  22 хв 
Зелений Гай 14.21 1 хв  14.22 2 г  26 хв 
Високий 14.24 1 хв  14.25 2 г  29 хв 
Науковий 14.27 1 хв  14.28 2 г  32 хв 
Покотилівка 14.31 1 хв  14.32 2 г  36 хв 
Карачівка 14.35 1 хв  14.36 2 г  40 хв 
Липовий Гай 14.39 1 хв  14.40 2 г  44 хв 
Новоселівка 14.45 1 хв  14.46 2 г  50 хв 
Харків-Пас. 14.50 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6690 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031