У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6690 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6690 відправляється зі станції Красноград о 11.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6690 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 11.55
Нововербівка 12.08 1 хв  12.09 13 хв 
61 Км 12.16 1 хв  12.17 21 хв 
Берестовеньки 12.24 1 хв  12.25 29 хв 
53 Км 12.31 1 хв  12.32 36 хв 
Широкий 12.39 1 хв  12.40 44 хв 
Власівка 12.51 1 хв  12.52 56 хв 
Станиця 12.59 1 хв  13.00 1 г  4 хв 
Караван 13.05 1 хв  13.06 1 г  10 хв 
Сосонівка 13.10 1 хв  13.11 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.15 1 хв  13.16 1 г  20 хв 
Водолага 13.23 1 хв  13.24 1 г  28 хв 
Джгун 13.30 1 хв  13.31 1 г  35 хв 
Ордівка 13.37 2 хв  13.39 1 г  42 хв 
8 Км 13.43 1 хв  13.44 1 г  48 хв 
Утківка 13.54 1 хв  13.55 1 г  59 хв 
Мерефа 14.00 2 хв  14.02 2 г  5 хв 
Артемівка 14.06 1 хв  14.07 2 г  11 хв 
Комарівка 14.11 1 хв  14.12 2 г  16 хв 
Південний 14.14 1 хв  14.15 2 г  19 хв 
Зелений Гай 14.19 1 хв  14.20 2 г  24 хв 
Високий 14.22 1 хв  14.23 2 г  27 хв 
Науковий 14.26 1 хв  14.27 2 г  31 хв 
Покотилівка 14.30 1 хв  14.31 2 г  35 хв 
Карачівка 14.34 1 хв  14.35 2 г  39 хв 
Липовий Гай 14.38 1 хв  14.39 2 г  43 хв 
Новоселівка 14.44 1 хв  14.45 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 14.50 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6690 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930