У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крикливиці - Роздільна-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Крикливиці - Роздільна-1:

Поточний розклад електричок Крикливиці - Роздільна-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 31 хв зі станції Крикливиці і прибуває на станцію Роздільна-1 о 20 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 20 хв. Між станціями Крикливиці і Роздільна-1 цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Рудниця(01.52), Слобідка(02.52), Подільськ-Жм.(03.33), Іванівка(05.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Крикливиці - Роздільна-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Крикливиці Роздільна-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Крикливиці - Роздільна-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Крикливиці та Роздільна-1 – 203.0 км. Ціна квитка на електричку Крикливиці Роздільна-1 складає 60.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.44
Крикливиці
06.04
Роздільна-1
4 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 07.59
Крикливиці
12.07
Роздільна-1
4 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.31
Крикливиці
20.32
Роздільна-1
4 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Крикливиці -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Крикливиці — Роздільна-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна-1 — Крикливиці