У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липняк - Фастів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Липняк - Фастів:

Поточний розклад електричок Липняк - Фастів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 05 хв зі станції Липняк і прибуває на станцію Фастів о 09 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6492 сполученням Житомир - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Липняк і Фастів цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Корнин(21.48), Нова Волиця(22.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Липняк - Фастів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Липняк Фастів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Липняк - Фастів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7034* Житомир Київ 09.05
Липняк
09.57
Фастів-1
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6492 Житомир Фастів 21.43
Липняк
22.37
Фастів-1
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Липняк -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Липняк — Фастів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фастів — Липняк