У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майдан - Моршин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Майдан - Моршин:

Поточний розклад електричок Майдан - Моршин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 47 хв зі станції Майдан і прибуває на станцію Моршин о 12 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 2 г 16 хв. Між станціями Майдан і Моршин цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Боднарів(21.39), Брошнів(22.18), Рахиня(22.48), Болехів(23.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Майдан - Моршин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Майдан Моршин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Майдан - Моршин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423* Івано-Франківськ Стрий 09.47
Майдан
12.00
Моршин
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.28
Майдан
23.44
Моршин
2 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Майдан -Моршин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Майдан — Моршин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Моршин — Майдан