У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малютянка - Святошин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малютянка - Святошин:

Поточний розклад електричок Малютянка - Святошин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 36 хв зі станції Малютянка і прибуває на станцію Святошин о 07 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6540 сполученням Фастів-1 - Святошин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Малютянка і Святошин цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Боярка(06.40), Алмаз(07.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малютянка - Святошин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малютянка Святошин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малютянка - Святошин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Малютянка та Святошин – 21.4 км. Ціна квитка на електричку Малютянка Святошин складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6540 Фастів Святошин 06.36
Малютянка
07.15
Святошин
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малютянка -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Малютянка — Святошин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святошин — Малютянка