У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маржанівка - Сахарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Маржанівка - Сахарна:

Поточний розклад електричок Маржанівка - Сахарна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 32 хв зі станції Маржанівка і прибуває на станцію Сахарна о 09 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Маржанівка і Сахарна цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Куцівка(08.48), 23 Км(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Маржанівка - Сахарна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Маржанівка Сахарна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Маржанівка - Сахарна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Маржанівка та Сахарна – 58.0 км. Ціна квитка на електричку Маржанівка Сахарна складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 08.32
Маржанівка
09.51
Сахарна
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Маржанівка -Сахарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маржанівка — Сахарна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сахарна — Маржанівка