У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахарна - Маржанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахарна - Маржанівка:

Поточний розклад електричок Сахарна - Маржанівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 23 хв зі станції Сахарна і прибуває на станцію Маржанівка о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Сахарна і Маржанівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Медерове(17.31), 50 Км Роз'їзд(18.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахарна - Маржанівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахарна Маржанівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахарна - Маржанівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахарна та Маржанівка – 61.6 км. Ціна квитка на електричку Сахарна Маржанівка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044 Знам'янка Помічна 17.23
Сахарна
18.33
Маржанівка
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахарна -Маржанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахарна — Маржанівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маржанівка — Сахарна