У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостиська - Заріччя(Берегове)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мостиська - Заріччя(Берегове):

Поточний розклад електричок Мостиська - Заріччя(Берегове) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 58 хв зі станції Мостиська і прибуває на станцію Заріччя(Берегове) о 06 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Мостиська і Заріччя(Берегове) цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мостиська - Заріччя(Берегове), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мостиська Заріччя(Берегове) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мостиська - Заріччя(Берегове) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мостиська та Заріччя(Берегове) – 22.3 км. Ціна квитка на електричку Мостиська Заріччя(Берегове) складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 04.17
Мостиська-2
05.00
Заріччя(Берегове)
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 05.58
Мостиська-2
06.31
Заріччя(Берегове)
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 17.00
Мостиська-2
17.35
Заріччя(Берегове)
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мостиська -Заріччя(Берегове) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мостиська — Заріччя(Берегове)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заріччя(Берегове) — Мостиська