У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево-Прилад - Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево-Прилад - Пустомити:

Поточний розклад електричок Мукачево-Прилад - Пустомити включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 34 хв зі станції Мукачево-Прилад і прибуває на станцію Пустомити о 13 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 5 г 1 хв. Між станціями Мукачево-Прилад і Пустомити цей електропоїзд проїжджає 42 зупинок. Серед них Кольчине(08.39), Вовчий(09.29), Лавочне(10.37), Любинці(12.00), Задорожна(13.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево-Прилад - Пустомити, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево-Прилад Пустомити ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево-Прилад - Пустомити можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Чоп Львів 08.34
Мукачево-Прилад
13.35
Пустомити
5 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево-Прилад -Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево-Прилад — Пустомити

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пустомити — Мукачево-Прилад