У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити:

Актуальний розклад електричок по станції Пустомити містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пустомити з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Ужгород, Мукачево, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Семенівка, Глинна Наварія, Скнилів, Щирець 2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пустомити відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Трускавець, Стрий - Львів, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.49 3 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.21 2 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.54 2 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
7001 Львів Ужгород 07.55 2 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6005 Львів Трускавець 10.43 2 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
6010 Трускавець Львів 11.56 1 хв  11.57 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.35 3 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.00 2 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6006 Трускавець Львів 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
7002 Ужгород Львів 21.07 1 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пустомити