У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити:

Актуальний розклад електричок по станції Пустомити містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пустомити з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Семенівка, Глинна Наварія, Щирець 2, Скнилів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пустомити відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Львів - Лавочне, Львів - Трускавець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Пустомити - Львів від 11.00 грн. (7.6 км)

  • Пустомити - Мукачево від 106.00 грн. (193.5 км)

  • Пустомити - Трускавець від 54.00 грн. (91.5 км)

  • Пустомити - Стрий(всі вокзали) від 31.00 грн. (57.7 км)

  • Пустомити - Воловець від 80.00 грн. (142.9 км)

  • Пустомити - Миколаїв-Дністровський від 17.99 грн. (27.8 км)

  • Пустомити - Свалява від 90.00 грн. (168.3 км)

  • Пустомити - Чоп від 0.00 грн. (235.5 км)

  • Пустомити - Славське від 63.00 грн. (116.9 км)

  • Пустомити - Батьово від 115.00 грн. (219.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.56 3 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 07.18 2 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.59 2 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.41 2 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.53 3 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.55 2 хв  13.57 Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.12 2 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пустомити