У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити:

Актуальний розклад електричок по станції Пустомити містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пустомити з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Семенівка, Глинна Наварія, Скнилів, Щирець 2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пустомити відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Стрий - Львів, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.49 3 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.21 2 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.54 2 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6010 Трускавець Львів 12.06 1 хв  12.07 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.55 3 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.00 2 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.12 2 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пустомити