У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Айдар - Лантратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новий Айдар - Лантратівка:

Поточний розклад електричок Новий Айдар - Лантратівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Новий Айдар і прибуває на станцію Лантратівка о 12 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Кіндрашівська Нова - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 55 хв. Між станціями Новий Айдар і Лантратівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Старобільськ(09.46), Солідарний(12.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новий Айдар - Лантратівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новий Айдар Лантратівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новий Айдар - Лантратівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 08.55
Новий Айдар
12.50
Лантратівка
3 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новий Айдар -Лантратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новий Айдар — Лантратівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лантратівка — Новий Айдар