У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Буг - Загальна Користь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новий Буг - Загальна Користь:

Поточний розклад електричок Новий Буг - Загальна Користь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 20 хв зі станції Новий Буг і прибуває на станцію Загальна Користь о 04 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Новий Буг і Загальна Користь цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новий Буг - Загальна Користь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новий Буг Загальна Користь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новий Буг - Загальна Користь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Новий Буг та Загальна Користь – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Новий Буг Загальна Користь складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.20
Новий Буг
04.27
Загальна Користь
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.13
Новий Буг
15.21
Загальна Користь
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новий Буг -Загальна Користь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новий Буг — Загальна Користь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загальна Користь — Новий Буг