З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оброшин - Сянки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Оброшин - Сянки:

Поточний розклад електричок Оброшин - Сянки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 44 хв зі станції Оброшин і прибуває на станцію Сянки о 13 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 4 г 50 хв. Між станціями Оброшин і Сянки цей електропоїзд проїжджає 38 зупинок. Серед них Ставчани(21.18), 39 Км(22.11), 63 Км(22.50), Терешів Спас(00.10), Волосянка(00.49), Турочки(01.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Оброшин - Сянки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Оброшин Сянки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Оброшин - Сянки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 09.44
Оброшин
13.50
Сянки
4 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.57
Оброшин
22.45
Сянки
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Львів Сянки 21.06
Оброшин
01.56
Сянки
4 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Оброшин -Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Оброшин — Сянки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сянки — Оброшин