У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оброшин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин:

Актуальний розклад електричок по станції Оброшин містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Оброшин з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Сянки, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Глинна Наварія, Скнилів, Ставчани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Оброшин відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Сянки - Львів, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Оброшин - Львів від 11.00 грн. (10.0 км)

  • Оброшин - Мукачево від 106.00 грн. (200.9 км)

  • Оброшин - Стрий(всі вокзали) від 35.00 грн. (65.0 км)

  • Оброшин - Воловець від 80.00 грн. (150.3 км)

  • Оброшин - Миколаїв-Дністровський від 22.00 грн. (35.2 км)

  • Оброшин - Свалява від 95.00 грн. (175.7 км)

  • Оброшин - Самбір від 35.00 грн. (66.8 км)

  • Оброшин - Сянки від 84.00 грн. (156.5 км)

  • Оброшин - Чоп від 0.00 грн. (242.9 км)

  • Оброшин - Славське від 71.00 грн. (124.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.19 12 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6018 Сянки Львів 09.39 1 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6021 Львів Сянки 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.56 1 хв  17.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6022 Сянки Львів 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.24 1 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6027 Львів Сянки 21.01 2 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Оброшин