У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оброшин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин:

Актуальний розклад електричок по станції Оброшин містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Оброшин з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Сянки, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Ставчани, Скнилів, Глинна Наварія. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Оброшин відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Сянки - Львів, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6028 Сянки Львів 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6154 Стрий Львів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6018 Сянки Львів 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6021 Львів Сянки 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6022 Сянки Львів 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6027 Львів Сянки 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Оброшин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Оброшин