У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пісочна - Свобода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пісочна - Свобода:

Поточний розклад електричок Пісочна - Свобода включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 41 хв зі станції Пісочна і прибуває на станцію Свобода о 21 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 6 г 49 хв. Між станціями Пісочна і Свобода цей електропоїзд проїжджає 42 зупинок. Серед них Більче(14.48), Верхнє Синьовидне(15.46), Скотарське(17.25), Свалява(18.27), Ключарки(20.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пісочна - Свобода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пісочна Свобода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пісочна - Свобода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Пісочна та Свобода – 187.9 км. Ціна квитка на електричку Пісочна Свобода складає 100.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 14.41
Пісочна
21.30
Свобода
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пісочна -Свобода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пісочна — Свобода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свобода — Пісочна