У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пісочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна:

Актуальний розклад електричок по станції Пісочна містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пісочна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 44 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Більче, Миколаїв-Дністровський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пісочна відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Чоп - Львів, Трускавець - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Пісочна - Львів від 31.00 грн. (56.4 км)

  • Пісочна - Мукачево від 84.00 грн. (158.8 км)

  • Пісочна - Трускавець від 31.00 грн. (56.8 км)

  • Пісочна - Стрий(всі вокзали) від 17.99 грн. (23.0 км)

  • Пісочна - Чоп від 106.00 грн. (200.8 км)

  • Пісочна - Воловець від 58.00 грн. (108.2 км)

  • Пісочна - Свалява від 75.00 грн. (133.6 км)

  • Пісочна - Славське від 50.00 грн. (82.2 км)

  • Пісочна - Миколаїв-Дністровський від 11.00 грн. (6.9 км)

  • Пісочна - Дрогобич від 27.00 грн. (47.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.25 1 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.40 1 хв  14.41 Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.43 1 хв  21.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пісочна