У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пісочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна:

Актуальний розклад електричок по станції Пісочна містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пісочна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Більче, Миколаїв-Дністровський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пісочна відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Львів - Трускавець, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.16 1 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 12.51 1 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пісочна