У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ - Єзерська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північ - Єзерська:

Поточний розклад електричок Північ - Єзерська включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 42 хв зі станції Північ і прибуває на станцію Єзерська о 16 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Північ і Єзерська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Новоберецька(09.05), Бірки(09.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північ - Єзерська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північ Єзерська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північ - Єзерська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північ та Єзерська – 38.0 км. Ціна квитка на електричку Північ Єзерська складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6506 Лихачове Харків 04.34
Північ
05.22
Єзерська
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.50
Північ
07.42
Єзерська
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.01
Північ
09.54
Єзерська
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6522* Біляївка Харків 15.42
Північ
16.30
Єзерська
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.24
Північ
18.16
Єзерська
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північ -Єзерська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північ — Єзерська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Єзерська — Північ