У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плугатарівка - Розпасіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Плугатарівка - Розпасіївка:

Поточний розклад електричок Плугатарівка - Розпасіївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 02 хв зі станції Плугатарівка і прибуває на станцію Розпасіївка о 14 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 4 хв. Між станціями Плугатарівка і Розпасіївка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Половинкине(11.10), 853 Км(12.32), Солідарний(13.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Плугатарівка - Розпасіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Плугатарівка Розпасіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Плугатарівка - Розпасіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 11.02
Плугатарівка
14.06
Розпасіївка
3 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Плугатарівка -Розпасіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .