У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полонне - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полонне - Одеса:

Розклад поїздів Полонне Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Полонне Одеса найчастіше зупиняються на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.07 зі станції Полонне, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полонне Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полонне - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Полонне - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 00.07
Полонне
09.49
Одеса-Головна
9 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полонне -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полонне — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Полонне