У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радушна - Утішне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Радушна - Утішне:

Поточний розклад електричок Радушна - Утішне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 38 хв зі станції Радушна і прибуває на станцію Утішне о 15 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6485 сполученням Нікополь - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Радушна і Утішне цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Батуринська(13.49), Кривий Ріг(14.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Радушна - Утішне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Радушна Утішне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Радушна - Утішне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Радушна та Утішне – 59.9 км. Ціна квитка на електричку Радушна Утішне складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6485 Нікополь Тимкове 13.38
Радушна
15.05
Утішне
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Радушна -Утішне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радушна — Утішне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Утішне — Радушна