У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радивилів - Залуги
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Радивилів - Залуги:

Поточний розклад електричок Радивилів - Залуги включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 42 хв зі станції Радивилів і прибуває на станцію Залуги о 07 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 10 хв. Між станціями Радивилів і Залуги цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Броди(10.49), Петричі(11.47), Полоничі(12.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Радивилів - Залуги, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Радивилів Залуги ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Радивилів - Залуги можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Радивилів та Залуги – 78.0 км. Ціна квитка на електричку Радивилів Залуги складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 05.42
Радивилів
07.12
Залуги
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 10.40
Радивилів
12.50
Залуги
2 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Радивилів -Залуги можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радивилів — Залуги

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залуги — Радивилів