У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Радивилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Радивилів:

Поточний розклад електричок Залуги - Радивилів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Радивилів о 20 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Залуги і Радивилів цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Полоничі(11.00), Петричі(11.36), Броди(12.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Радивилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Радивилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Радивилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092* Львів Здолбунів 10.54
Залуги
12.31
Радивилів
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 18.31
Залуги
20.05
Радивилів
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Радивилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радивилів — Залуги