З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рай-Оленівка - Мерчик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рай-Оленівка - Мерчик:

Поточний розклад електричок Рай-Оленівка - Мерчик включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 40 хв зі станції Рай-Оленівка і прибуває на станцію Мерчик о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6325 сполученням Харків-Пас. - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Рай-Оленівка і Мерчик цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Коротич(17.43), Любівка(18.03), Горіховий Гай(18.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рай-Оленівка - Мерчик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рай-Оленівка Мерчик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рай-Оленівка - Мерчик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6325 Харків Мерчик 17.40
Рай-Оленівка
18.28
Мерчик
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рай-Оленівка -Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рай-Оленівка — Мерчик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мерчик — Рай-Оленівка