У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - Миронівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - Миронівка:

Поточний розклад електричок Райгород - Миронівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 39 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію Миронівка о 14 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 19 хв. Між станціями Райгород і Миронівка цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Березняцька(10.43), Перегонівка(12.41), Хлистунівка(13.26), Саморідня(14.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - Миронівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород Миронівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - Миронівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та Миронівка – 124.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород Миронівка складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 10.39
Райгород
14.58
Миронівка
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .