У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахиня - Довге-Моршинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахиня - Довге-Моршинське:

Поточний розклад електричок Рахиня - Довге-Моршинське включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 17 хв зі станції Рахиня і прибуває на станцію Довге-Моршинське о 12 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Рахиня і Довге-Моршинське цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Долина(22.59), Лисовичі(23.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахиня - Довге-Моршинське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахиня Довге-Моршинське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахиня - Довге-Моршинське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахиня та Довге-Моршинське – 29.0 км. Ціна квитка на електричку Рахиня Довге-Моршинське складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.17
Рахиня
12.12
Довге-Моршинське
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.49
Рахиня
23.45
Довге-Моршинське
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахиня -Довге-Моршинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахиня — Довге-Моршинське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Довге-Моршинське — Рахиня