У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раків - Миртюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раків - Миртюки:

Поточний розклад електричок Раків - Миртюки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 04 хв зі станції Раків і прибуває на станцію Миртюки о 12 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6423 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Раків і Миртюки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Надіїв(11.09), Свіча(11.41), Довге-Моршинське(12.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раків - Миртюки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раків Миртюки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раків - Миртюки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раків та Миртюки – 40.9 км. Ціна квитка на електричку Раків Миртюки складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.04
Раків
12.23
Миртюки
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раків -Миртюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раків — Миртюки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миртюки — Раків