У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ракове - Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ракове - Хмельницький:

Поточний розклад електричок Ракове - Хмельницький включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 41 хв зі станції Ракове і прибуває на станцію Хмельницький о 22 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6349 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Ракове і Хмельницький цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ракове - Хмельницький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ракове Хмельницький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ракове - Хмельницький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ракове та Хмельницький – 3.9 км. Ціна квитка на електричку Ракове Хмельницький складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Жмеринка Гречани 07.10
Ракове
07.15
Хмельницький
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6343 Жмеринка Гречани 10.36
Ракове
10.41
Хмельницький
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6347 Жмеринка Гречани 19.19
Ракове
19.24
Хмельницький
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6349 Жмеринка Гречани 22.41
Ракове
22.46
Хмельницький
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ракове -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ракове — Хмельницький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хмельницький — Ракове