З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ракове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ракове:

Актуальний розклад електричок по станції Ракове містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ракове з такими станціями і населеними пунктами як Гречани, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Копистин, Хмельницький. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ракове відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Гречани, Гречани - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ракове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6357 Жмеринка Гречани 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6360 Гречани Жмеринка 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6321 Жмеринка Гречани 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6322 Гречани Жмеринка 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6359 Жмеринка Гречани 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6358 Гречани Жмеринка 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ракове