У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка - Миколаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка - Миколаєве:

Поточний розклад електричок Раухівка - Миколаєве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Раухівка і прибуває на станцію Миколаєве о 18 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Одеса-Головна - Мартинівська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Раухівка і Миколаєве цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка - Миколаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка Миколаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка - Миколаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка та Миколаєве – 39.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка Миколаєве складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 11.00
Раухівка-1
11.49
Миколаєве
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.37
Раухівка-1
18.25
Миколаєве
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка -Миколаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка — Миколаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаєве — Раухівка