У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Одеса — Мартинівська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Мартинівська номер 6404 відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.26 і прибуває на станцію Мартинівська о 12.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Одеса - Мартинівська пролягає по таким станціям як Слобідська, Шевченка, Перемога, 1273 Км, 1263 Км, Сербка, Зарічанський, Березівка, Миколаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу наступні платформи: 1281км, 1273км, 1268км, 1263км, 1249км, 1242км, Зарічанський, Вікторівка, Калаглея

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.26
Одеса-Мала 08.31 2 хв  08.33 5 хв 
Одеса-Поїзна 08.36 1 хв  08.37 10 хв 
Одеса-Застава-2 08.42 2 хв  08.44 16 хв 
Слобідська 08.51 1 хв  08.52 25 хв 
Одеса-Пересип 08.58 1 хв  08.59 32 хв 
Депо 09.03 1 хв  09.04 37 хв 
Одеса-Сортувальна 09.07 1 хв  09.08 41 хв 
Шевченка 09.13 1 хв  09.14 47 хв 
Одеса-Східна 09.18 1 хв  09.19 52 хв 
Кулиндорове 09.24 1 хв  09.25 58 хв 
Степова 09.29 1 хв  09.30 1 г  3 хв 
Перемога 09.33 1 хв  09.34 1 г  7 хв 
Учнівська 09.37 1 хв  09.38 1 г  11 хв 
Кремидівка 09.44 1 хв  09.45 1 г  18 хв 
Польове 09.50 1 хв  09.51 1 г  24 хв 
1273 Км 09.56 1 хв  09.57 1 г  30 хв 
Чорноморська 10.03 1 хв  10.04 1 г  37 хв 
1268 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  40 хв 
Павлинка 10.10 1 хв  10.11 1 г  44 хв 
1263 Км 10.14 1 хв  10.15 1 г  48 хв 
Буялик 10.20 1 хв  10.21 1 г  54 хв 
Кубанка 10.26 1 хв  10.27 2 г 
1249 Км 10.31 1 хв  10.32 2 г  5 хв 
Сербка 10.37 1 хв  10.38 2 г  11 хв 
1242 Км 10.42 1 хв  10.43 2 г  16 хв 
Радіалка 10.46 1 хв  10.47 2 г  20 хв 
Маринове 10.49 1 хв  10.50 2 г  23 хв 
Зарічанський 10.56 1 хв  10.57 2 г  30 хв 
Раухівка-1 11.05 1 хв  11.06 2 г  39 хв 
Вікторівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  47 хв 
1214 Км 11.19 2 хв  11.21 2 г  53 хв 
Березівка 11.27 1 хв  11.28 3 г  1 хв 
Калаглея 11.34 1 хв  11.35 3 г  8 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 11.38 2 хв  11.40 3 г  12 хв 
Колосівка 11.46 1 хв  11.47 3 г  20 хв 
Миколаєве 11.54 1 хв  11.55 3 г  28 хв 
Ганнівка 12.04 1 хв  12.05 3 г  38 хв 
Веселинове 12.14 1 хв  12.15 3 г  48 хв 
Мартинівська 12.32 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6404 Одеса-Головна — Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031