У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мартинівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська:

Актуальний розклад електричок по станції Мартинівська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мартинівська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 05 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Мостове, Веселинове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мартинівська відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Мартинівська, Колосівка - Мартинівська, Мартинівська - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мартинівська

Від станції Мартинівська можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мартинівська