У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мартинівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська:

Актуальний розклад електричок по станції Мартинівська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мартинівська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 14 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Ястребинове, Веселинове, Мостове, Пост 1154 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мартинівська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Знам'янка-Пас., Помічна - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Помічна Одеса 03.11 1 хв  03.12 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 15.09 1 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мартинівська

Від станції Мартинівська можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мартинівська