У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаєве містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаєве з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Мартинівська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Мартинівська. Найближчі станції та зупинні пункти Ганнівка, Колосівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаєве відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Мартинівська, Мартинівська - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Мартинівська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Мартинівська Одеса 04.42 1 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6410 Колосівка Мартинівська 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6404 Одеса Мартинівська 11.54 1 хв  11.55 Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаєве

Від станції Миколаєве можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Миколаєве