У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаєве містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаєве з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Мартинівська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 23 хв до пункту призначення Мартинівська. Найближчі станції та зупинні пункти Ганнівка, Колосівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаєве відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Мартинівська, Мартинівська - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6413 Мартинівська Одеса 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6404 Одеса Мартинівська 11.55 1 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
6405 Мартинівська Одеса 13.29 1 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 18.22 1 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаєве

Від станції Миколаєве можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Миколаєве