У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка-1 - Ганнівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка-1 - Ганнівка:

Поточний розклад електричок Раухівка-1 - Ганнівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Раухівка-1 і прибуває на станцію Ганнівка о 18 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Одеса-Головна - Мартинівська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Раухівка-1 і Ганнівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Вікторівка(11.07), Миколаєве(11.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка-1 - Ганнівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка-1 Ганнівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка-1 - Ганнівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка-1 та Ганнівка – 46.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка-1 Ганнівка складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 11.00
Раухівка-1
11.59
Ганнівка
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.37
Раухівка-1
18.35
Ганнівка
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка-1 -Ганнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка-1 — Ганнівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ганнівка — Раухівка-1