З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ганнівка,Миколаївська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ганнівка:

Актуальний розклад електричок по станції Ганнівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ганнівка з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 46 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Веселинове, Миколаєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ганнівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Знам'янка-Пас., Помічна - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ганнівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Помічна Одеса 03.36 1 хв  03.37 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 05.19 1 хв  05.20 Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ганнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ганнівка,Миколаївська обл.

Від станції Ганнівка,Миколаївська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Ганнівка,Миколаївська обл.