У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка-1 - Мостове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка-1 - Мостове:

Поточний розклад електричок Раухівка-1 - Мостове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Раухівка-1 і прибуває на станцію Мостове о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Мартинівська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Раухівка-1 і Мостове цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Вікторівка(17.44), Ганнівка(18.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка-1 - Мостове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка-1 Мостове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка-1 - Мостове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка-1 та Мостове – 63.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка-1 Мостове складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6414 Одеса Мартинівська 17.37
Раухівка-1
19.06
Мостове
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка-1 -Мостове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка-1 — Мостове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мостове — Раухівка-1