У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостове:

Актуальний розклад електричок по станції Мостове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мостове з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 45 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Веселинове, Мартинівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мостове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Знам'янка-Пас., Помічна - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Колосівка Знам'янка 05.43 1 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Помічна Одеса 08.03 1 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Одеса Помічна 14.27 1 хв  14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 19.44 1 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мостове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мостове

Від станції Мостове можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мостове