У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостове:

Актуальний розклад електричок по станції Мостове містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мостове з такими станціями і населеними пунктами як Мартинівська, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 44 хв до пункту призначення Мартинівська. Найближчі станції та зупинні пункти Веселинове, Мартинівська, 1165 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мостове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Мартинівська, Мартинівська - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Одеса Мартинівська 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мостове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мостове

Від станції Мостове можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мостове