У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Люблін-Західний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Люблін-Західний:

Розклад поїздів Рейовець Люблін-Західний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Люблін-Західний найчастіше зупиняються на станціях Травники, Свидник Място, Люблін, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Люблін-Західний прибувають вони відповідно о 08.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Люблін-Західний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Люблін-Західний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Люблін-Західний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Люблін-Західний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
08.16
Люблін-Західний
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Люблін-Західний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Люблін-Західний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люблін-Західний — Рейовець