У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Полтава:

Розклад поїздів Київ Полтава на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Полтава найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Дарниця, Гребінка, Яреськи, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.36, 04.07 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.46, 09.07 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Полтава свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Київ