У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Наленчув
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Наленчув:

Розклад поїздів Рейовець Наленчув на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Наленчув найчастіше зупиняються на станціях Травники, Свидник Място, Люблін, Люблін-Західний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Наленчув прибувають вони відповідно о 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Наленчув є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Наленчув складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Наленчув можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Наленчув залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
08.34
Наленчув
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Наленчув можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Наленчув

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Наленчув — Рейовець