У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Пулави
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Пулави:

Розклад поїздів Рейовець Пулави на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Пулави найчастіше зупиняються на станціях Травники, Свидник Място, Люблін, Люблін-Західний, Наленчув, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Пулави прибувають вони відповідно о 09.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Пулави є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Пулави складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Пулави можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Пулави залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
09.31
Пулави
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Пулави можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Пулави

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Пулави — Рейовець