У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Свидник Място
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Свидник Място:

Розклад поїздів Рейовець Свидник Място на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Свидник Място найчастіше зупиняються на станціях Травники, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Свидник Място прибувають вони відповідно о 07.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Свидник Място є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Свидник Място складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Свидник Място можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Свидник Място залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
07.49
Свидник Място
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Свидник Място можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Свидник Място

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свидник Място — Рейовець