У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Варшава Всходня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Варшава Всходня:

Розклад поїздів Рейовець Варшава Всходня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Варшава Всходня найчастіше зупиняються на станціях Травники, Свидник Място, Люблін, Люблін-Західний, Наленчув, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Варшава Всходня прибувають вони відповідно о 10.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Варшава Всходня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Варшава Всходня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Варшава Всходня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Варшава Всходня залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
10.15
Варшава Всходня
2 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Варшава Всходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Варшава Всходня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Варшава Всходня — Рейовець