У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Червоний Шлях
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Червоний Шлях:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Червоний Шлях включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Червоний Шлях о 06 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Решетилівка і Червоний Шлях цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 294 Км(17.39), Шведська Могила(18.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Червоний Шлях, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Червоний Шлях ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Червоний Шлях можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Червоний Шлях – 37.1 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Червоний Шлях складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 05.28
Решетилівка
06.35
Червоний Шлях
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 06.27
Решетилівка
07.44
Червоний Шлях
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 17.35
Решетилівка
19.03
Червоний Шлях
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Червоний Шлях можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Червоний Шлях

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоний Шлях — Решетилівка