У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362-6722- Гребінка — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці відправляється зі станції Гребінка о 02.06 і прибуває на станцію Огульці о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 63 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лубни, 209 Км, Матяшівка, Решетилівка, Супрунівка, Кривохатки, Вакуленці, Божкове, Коломак, Ков'яги.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 02.06
136 Км 02.10 1 хв  02.11 4 хв 
Бесідівщина 02.16 1 хв  02.17 10 хв 
143 Км 02.21 1 хв  02.22 15 хв 
Лазірки 02.30 1 хв  02.31 24 хв 
Вили 02.44 4 хв  02.48 38 хв 
Лубни 03.05 1 хв  03.06 59 хв 
Терни 03.13 1 хв  03.14 1 г  7 хв 
Солоницька 03.21 1 хв  03.22 1 г  15 хв 
Тарнавщина 03.35 1 хв  03.36 1 г  29 хв 
200 Км 03.42 1 хв  03.43 1 г  36 хв 
Ромодан 03.51 2 хв  03.53 1 г  45 хв 
209 Км 03.59 1 хв  04.00 1 г  53 хв 
Кибинці 04.09 1 хв  04.10 2 г  3 хв 
Пост 227 Км 04.17 1 хв  04.18 2 г  11 хв 
Миргород 04.24 1 хв  04.25 2 г  18 хв 
Милашенкове 04.34 1 хв  04.35 2 г  28 хв 
Гоголеве 04.41 1 хв  04.42 2 г  35 хв 
Матяшівка 04.50 1 хв  04.51 2 г  44 хв 
Яреськи 04.58 1 хв  04.59 2 г  52 хв 
Федунка 05.05 1 хв  05.05 2 г  59 хв 
Сагайдак 05.10 1 хв  05.11 3 г  4 хв 
Братешки 05.19 10 хв  05.29 3 г  13 хв 
Шкурупій 05.35 1 хв  05.36 3 г  29 хв 
Решетилівка 05.42 1 хв  05.43 3 г  36 хв 
294 Км 05.47 1 хв  05.47 3 г  41 хв 
Уманцівка 05.55 2 хв  05.57 3 г  49 хв 
303 Км 06.00 1 хв  06.00 3 г  54 хв 
Абазівка 06.05 1 хв  06.06 3 г  59 хв 
311 Км 06.11 1 хв  06.12 4 г  5 хв 
Супрунівка 06.21 1 хв  06.22 4 г  15 хв 
Полтава-Киівська 06.31 2 хв  06.33 4 г  25 хв 
Шведська Могила 06.39 1 хв  06.40 4 г  33 хв 
Яківці 06.42 1 хв  06.43 4 г  36 хв 
328 Км 06.46 1 хв  06.47 4 г  40 хв 
Червоний Шлях 06.50 1 хв  06.51 4 г  44 хв 
Кривохатки 06.56 1 хв  06.57 4 г  50 хв 
Крутий Берег 07.03 1 хв  07.04 4 г  57 хв 
Островок 07.07 1 хв  07.08 5 г  1 хв 
Полтава-Південна 07.13 1 г 1 хв  08.14 5 г  7 хв 
Східний 08.19 1 хв  08.20 6 г  13 хв 
Дублянщина 08.23 1 хв  08.24 6 г  17 хв 
Вакуленці 08.26 1 хв  08.27 6 г  20 хв 
Лісові Поляни 08.31 2 хв  08.33 6 г  25 хв 
Свинківка 08.35 1 хв  08.36 6 г  29 хв 
Ковалівка 08.39 1 хв  08.40 6 г  33 хв 
Парасковіївка 08.44 1 хв  08.45 6 г  38 хв 
Приміська 08.48 1 хв  08.49 6 г  42 хв 
Божкове 08.53 1 хв  08.54 6 г  47 хв 
Зелена 08.59 1 хв  09.00 6 г  53 хв 
Сторожовий 09.03 1 хв  09.04 6 г  57 хв 
Кочубеївка 09.13 1 хв  09.14 7 г  7 хв 
Скороходове 09.23 1 хв  09.24 7 г  17 хв 
Іскрівка 09.32 1 хв  09.33 7 г  26 хв 
Коломак 09.39 1 хв  09.40 7 г  33 хв 
80 Км 09.43 1 хв  09.44 7 г  37 хв 
Панасівка 09.48 1 хв  09.49 7 г  42 хв 
Водяна 09.58 1 хв  09.59 7 г  52 хв 
Садки 10.03 1 хв  10.04 7 г  57 хв 
Мар'їне 10.08 1 хв  10.09 8 г  2 хв 
Ков'яги 10.15 9 хв  10.24 8 г  9 хв 
Баранівка 10.29 1 хв  10.30 8 г  23 хв 
Рогівка 10.34 1 хв  10.35 8 г  28 хв 
Хворостове 10.37 1 хв  10.38 8 г  31 хв 
Огульці 10.44 8 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6362-6722- Гребінка — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031