У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362-6722- Гребінка — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці відправляється зі станції Гребінка о 02.06 і прибуває на станцію Огульці о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 61 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лубни, 209 Км, Матяшівка, Уманцівка, Шведська Могила, Островок, Свинківка, Сторожовий, Панасівка, Рогівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 02.06
136 Км 02.11 1 хв  02.12 5 хв 
Бесідівщина 02.17 1 хв  02.18 11 хв 
143 Км 02.21 1 хв  02.22 15 хв 
Лазірки 02.29 1 хв  02.30 23 хв 
Вили 02.43 5 хв  02.48 37 хв 
Лубни 03.05 1 хв  03.06 59 хв 
Терни 03.13 1 хв  03.14 1 г  7 хв 
Солоницька 03.21 1 хв  03.22 1 г  15 хв 
Тарнавщина 03.35 1 хв  03.36 1 г  29 хв 
200 Км 03.42 1 хв  03.43 1 г  36 хв 
Ромодан 03.51 2 хв  03.53 1 г  45 хв 
209 Км 03.59 1 хв  04.00 1 г  53 хв 
Кибинці 04.09 1 хв  04.10 2 г  3 хв 
Пост 227 Км 04.17 1 хв  04.18 2 г  11 хв 
Миргород 04.24 1 хв  04.25 2 г  18 хв 
Милашенкове 04.34 1 хв  04.35 2 г  28 хв 
Гоголеве 04.41 1 хв  04.42 2 г  35 хв 
Матяшівка 04.50 1 хв  04.51 2 г  44 хв 
Яреськи 04.58 1 хв  04.59 2 г  52 хв 
Сагайдак 05.10 1 хв  05.11 3 г  4 хв 
Братешки 05.19 10 хв  05.29 3 г  13 хв 
Шкурупій 05.35 1 хв  05.36 3 г  29 хв 
Решетилівка 05.42 1 хв  05.43 3 г  36 хв 
Уманцівка 05.55 1 хв  05.56 3 г  49 хв 
303 Км 05.59 1 хв  06.00 3 г  53 хв 
Абазівка 06.06 1 хв  06.07 4 г 
311 Км 06.12 1 хв  06.13 4 г  6 хв 
Супрунівка 06.21 1 хв  06.22 4 г  15 хв 
Полтава-Киівська 06.31 2 хв  06.33 4 г  25 хв 
Шведська Могила 06.39 1 хв  06.40 4 г  33 хв 
Яківці 06.42 1 хв  06.43 4 г  36 хв 
328 Км 06.46 1 хв  06.47 4 г  40 хв 
Червоний Шлях 06.50 1 хв  06.51 4 г  44 хв 
Кривохатки 06.56 1 хв  06.57 4 г  50 хв 
Крутий Берег 07.03 1 хв  07.04 4 г  57 хв 
Островок 07.07 1 хв  07.08 5 г  1 хв 
Полтава-Південна 07.13 1 г 1 хв  08.14 5 г  7 хв 
Східний 08.19 1 хв  08.20 6 г  13 хв 
Дублянщина 08.23 1 хв  08.24 6 г  17 хв 
Вакуленці 08.26 1 хв  08.27 6 г  20 хв 
Лісові Поляни 08.31 2 хв  08.33 6 г  25 хв 
Свинківка 08.35 1 хв  08.36 6 г  29 хв 
Ковалівка 08.39 1 хв  08.40 6 г  33 хв 
Парасковіївка 08.44 1 хв  08.45 6 г  38 хв 
Приміська 08.48 1 хв  08.49 6 г  42 хв 
Божкове 08.53 1 хв  08.54 6 г  47 хв 
Зелена 08.59 1 хв  09.00 6 г  53 хв 
Сторожовий 09.03 1 хв  09.04 6 г  57 хв 
Кочубеївка 09.13 1 хв  09.14 7 г  7 хв 
Скороходове 09.23 1 хв  09.24 7 г  17 хв 
Іскрівка 09.32 1 хв  09.33 7 г  26 хв 
Коломак 09.39 1 хв  09.40 7 г  33 хв 
80 Км 09.43 1 хв  09.44 7 г  37 хв 
Панасівка 09.48 1 хв  09.49 7 г  42 хв 
Водяна 09.58 1 хв  09.59 7 г  52 хв 
Садки 10.03 1 хв  10.04 7 г  57 хв 
Мар'їне 10.08 1 хв  10.09 8 г  2 хв 
Ков'яги 10.15 9 хв  10.24 8 г  9 хв 
Баранівка 10.29 1 хв  10.30 8 г  23 хв 
Рогівка 10.34 1 хв  10.35 8 г  28 хв 
Хворостове 10.37 1 хв  10.38 8 г  31 хв 
Огульці 10.44 8 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6362-6722- Гребінка — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930