У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рябушки - Улянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рябушки - Улянівка:

Поточний розклад електричок Рябушки - Улянівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 54 хв зі станції Рябушки і прибуває на станцію Улянівка о 21 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Рябушки і Улянівка цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Гарбузівка(19.01), Ім. Василя Несвіта(19.52), Олдиш(20.28), Торопилівка(21.07), 24 Км(21.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рябушки - Улянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рябушки Улянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рябушки - Улянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рябушки та Улянівка – 93.7 км. Ціна квитка на електричку Рябушки Улянівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6889 Лебединська Ворожба 18.54
Рябушки
21.52
Улянівка
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рябушки -Улянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .