У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рідкодуб - Майданчик 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рідкодуб - Майданчик 1:

Поточний розклад електричок Рідкодуб - Майданчик 1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 24 хв зі станції Рідкодуб і прибуває на станцію Майданчик 1 о 08 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Рідкодуб і Майданчик 1 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рідкодуб - Майданчик 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рідкодуб Майданчик 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рідкодуб - Майданчик 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 08.24
Рідкодуб
08.51
Майданчик 1
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 20.08
Рідкодуб
20.37
Майданчик 1
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рідкодуб -Майданчик 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рідкодуб — Майданчик 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Майданчик 1 — Рідкодуб