У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рідкодуб
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб:

Актуальний розклад електричок по станції Рідкодуб містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рідкодуб з такими станціями і населеними пунктами як . Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 0 г 0 хв до пункту призначення . Найближчі станції та зупинні пункти Нікішене. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рідкодуб відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Рідкодуб. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502/6602 Іловайськ Рідкодуб 09.33 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Рідкодуб 20.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/fastuser/data/www/poizdato.net/application/views/scripts/search/station.phtml on line 291

Додаткові опції для станції Рідкодуб


Warning: max(): Array must contain at least one element in /var/www/fastuser/data/www/poizdato.net/library/Poezdato/Statistics/Station.php on line 300