У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рідкодуб
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб:

Актуальний розклад електричок по станції Рідкодуб містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рідкодуб з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 13 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Чорнухине, Нікішене. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рідкодуб відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.42 1 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 08.42 1 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 20.12 1 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рідкодуб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рідкодуб