У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майданчик 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 1:

Актуальний розклад електричок по станції Майданчик 1 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майданчик 1 з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Дебальцеве, Майданчик 2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майданчик 1 відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 1 відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.21 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.02 1 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майданчик 1